Nowość! DIETA LEKKOSTRAWNA!

mgr Patrycja Marszalec

Założycielka marki Zdrowy Sukces


Jestem magistrem dietetyki i pasjonatką pysznego jedzenia. Skończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Interesują się głównie dietetyką hormonalną i oraz dietoterapią wspierającą płodność.

W swojej pracy działam kompleksowo. Uważam, że żywienie jest ważne, ale to tylko jeden element układanki, której efektem jest zdrowie ogólne i równowaga hormonalna. Mocno zwracam uwagę na szukanie przyczyn zaburzeń hormonalnych, ponieważ tylko w taki sposób mamy szansę na długotrwały sukces. Obecnie w większości gabinetów ginekologicznych nie ma działania pod przyczynę, a jedynie występuje "maskowanie objawów". Pewnie nie raz już usłyszałaś, że taka Twoja uroda, tak już musi być, musi Pani z tym żyć... Prawie wszystko można ogarnąć, jednak miej tę świadomość, że na to potrzebny będzie czas.

Na co dzień łączę teorię z praktyką. Pomogłam już setkom zadowolonych pacjentek przywrócić równowagę hormonalną, czego efektem jest lepsze samopoczucie, wprowadzenie chorób w remisję, czy zajście w upragnioną ciążę.

Prywatnie pasjonatka kuchni świata, a w szczególności włoskiej, greckiej i tajskiej, pieszych wędrówek na łonie natury, oraz miłośniczka kwiatów. Marzy mi się domek pod lasem, z dala od tłumu ludzi, w zaciszu, gdzie będę mogła rozkminać o hormonalnych zagwostkach i po prostu odpoczywać.

Zdjęcie profilowe Patrycji
Mój zespół

Poznaj inne specjalistki:

mgr Michalina Handzlik


Jestem dyplomowanym dietetykiem. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, a swoje doświadczenie zyskałam dzięki praktykom dietetycznym w trakcie trwania studiów, w pracy jako asystentka dietetyka oraz dzięki swoim indywidualnym współpracom z pacjentkami.

Na co dzień wspieram kobiece zdrowie hormonalne – za pomocą odpowiednio dobranej diety staram się w naturalny sposób pomagać z zaburzeniami hormonalnymi. Prowadzę kobiety zmagające się przede wszystkim z PCOS, insulinoopornością, zaburzeniami miesiączkowania, trądzikiem, ale także endometriozą, niedoczynnością tarczycy, Hashimoto, hiperprolaktynemią czy nadwagą. Bardzo chętnie pomogę również tym kobietom, które chciałyby świadomie przygotować swój organizm do ciąży.

Prywatnie uwielbiam podróże (szczególnie te organizowane na własną rękę – bez walizek, za to z wielkim plecakiem i głową otwartą na nowe przygody), dobre włoskie jedzenie oraz jogę.

Zdjęcie profilowe Michaliny